حمل و نقل و برگشت

حمل بسته‌ی شما


مشتري گرامي، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زير دقت فرماييد.

ارسال سفارشات در محدوده اهواز از طريق پيک و در ساير مناطق و شهرستانها به واسطه تيپاکس و باربري انجام مي شود.

الف) در مراکز استان و شهرستان (بجز اهواز)
حمل کليه سفارشات توسط تيپاکس و باربري و حمل بوسيله تاکسي هاي زرد رنگ خطي و يا اتوبوس صورت مي پذيرد و فروشگاه اينترنتي جي اچ استور هيچ کنترلي بر زمان و فرآيند حمل توسط اين شرکت ها ندارد.
براي هر محموله يک شماره رهگيري توسط تيپاکس و يا باربري و يا شماره راننده سواري صادر مي گردد  که اين شماره رهگيري بوسيله سرويس پيامک و ايميل براي شما ارسال مي شود. 
مدت زمان تحويل محموله ها بين دو تا چهار روز کاري پس از واريز وجه و صدور صورتحساب مي باشد. (روزهاي تعطيل رسمي محاسبه نخواهد شد)
مکان تحويل کالا نشاني است که شما مشتري گرامي در حين ثبت سفارش در وب سايت درج مي نمائيد اين نشاني بر روي کليه مرسوله ها درج خواهد شد و تغيير نشاني پس از تحويل محموله به تيپاکس به هيچ وجه قابل تغيير نمي باشد.
ساعت تحويل کالاي خريداري شده، بسته به زمان حضور مامور تيپاکس در محل شما و يا تماس باربري و راننده سواري با شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اينترنتي جي اچ استور هيچ کنترلي بر ساعت تحويل مرسوله هاي شما ندارد و فقط ميتواند پيشنهاد شما را در کنار نشاني محل تحويل درج نمايد.
هزينه حمل بصورت پس کرايه مي باشد و مبلغ آن، در محل تحويل از خريدار نقدا دريافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبناي تعرفه و ضوابط شرکت تيپاکس  باربري و همچنين طبق تعرفع عرف حمل بار و بر اساس وزن و نشاني محاسبه مي شود و فروشگاه اينترنتيجي اچ استور هيچ گونه دخل و تصرفي در آن ندارد.
ب) در محدوده اهواز
حمل کليه سفارشات توسط پيک صورت مي پذيرد و فروشگاه اينترنتي جي اچ استور هيچ کنترلي بر زمان و فرآيند حمل توسط پيک ندارد.
پس از حمل هر محموله توسط پيک، مشخصات حامل محموله براي خريدار پيامک و يا ايميل مي شود.
مدت زمان تحويل محموله ها يک روز کاري پس از واريز وجه و صدور صورتحساب مي باشد. (روزهاي تعطيل رسمي محاسبه نخواهد شد)
مکان تحويل کالا نشاني است که شما مشتري گرامي در حين ثبت سفارش در وب سايت درج مي نمائيد اين نشاني بر روي کليه مرسوله ها درج خواهد شد و تغيير نشاني پس از تحويل محموله به پيک به هيچ وجه قابل تغيير نمي باشد.